• گروه: لیگ برتر
  • تاریخ درج: پنج شنبه 21 مرداد 1395 ساعت 11:05

دعوا در تبریز بر سر سکوها

ظاهراً مشکل برگزاری دربی تبریز فقط دعوای مسئولان دو تیم تراکتورسازی و ماشین سازی بر سر درصد سهمشان از سکو‌ها بود.

قائله برگزاری دربی تبریز با حضور نماینده دو باشگاه تراکتورسازی تبریز و ماشین سازی تبریز در هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی و مذاکره بین آنها ختم به خیر شد.

پس از مخالفت مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز با برگزاری دربی تبریز در ورزشگاه بنیان دیزل، تنها گزینه باقی‌مانده در تبریز، ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی بود که آن‌هم در ابتدا به خاطر اختلاف دو باشگاه برسر سهمشان از سکوهای این ورزشگاه مورد تأیید قرار نگرفت.
مسئولان تراکتورسازی به خاطر در اختیار گذاشتن ورزشگاه اختصاصی این باشگاه برای بازی‌ که میزبانش نبودند 50 درصد از سکوها را می‌خواستند و مسئولان ماشین‌سازی هم حاضر نبودند از حق میزبانی خود بگذرند و خواهان 90 درصد قانونی خود از سکو ها بودند.
این اختلاف تا جایی پیشرفت که صحبت از لغو بازی و موکول کردن آن به زمانی دیگر هم پیش‌آمد تا اینکه در نهایت مسئولان دو تیم بر سر تقسیم 70 به 30 سکوهای ورزشگاه به سود میزبان بازی به توافق رسیدند.
نکته جالب توجه در اینجا، گنجایش 5 هزار نفری ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی است که نشان می‌دهد این 10 درصد‌هایی که به خاطرش این همه مسئله به وجود آوردند جمیعتی 500 نفری را شامل می‌شود.
به عبارتی دیگر مسئولان این دو باشگاه به خاطر این تعداد تماشاگر قصد داشتند یک بازی مهم از هفته چهارم لیگ برتر را تعطیل کنند.


نظرات

در صورتی که تمایل به ارسال نظر دارید می بایست ابتدا عضو شوید و در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید با حساب کاربری خود وارد شوید.

داغ ترین اخبار

برچسب های خبر

اگه عاشق فوتبالی، همین الان بیا و تیمت رو تشکیل بده و جایزه برنده شو!!

فرصت رو از دست نده، همین الان تیمت رو بچین و از بهترین فوتبال فانتزی ایران همراه با 2 لیگ دیگر مطرح دنیا لذت ببر.