• گروه: لیگ برتر
  • تاریخ درج: شنبه 20 شهریور 1395 ساعت 08:28

برانکو: بازی تراکتور اولین دربی بزرگ است

سرمربی پرسپولیس گفت: زمین برای ما همانی است که برای تراکتور است و تنها مساله ناراحت کننده تعداد کم تماشاگران است.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: این بازی اولین دربی بزرگ لیگ است که فردا در تبریز منتظر ماست. جدول و جایگاه دو تیم نشان می دهد که این دو تیم بزرگ ترین تیم های لیگ هستند.
وی افزود: تراکتورسازی امسال تیم خوبی را بسته است. همچنین مربی این تیم قلعه نویی که پرافتخارترین مربی لیگ است، وی با دانش و تجربه بالای خود سابقه قهرمانی لیگ و مربیگری تیم ملی را دارد. لازم است به ایشان تبریک بگویم بابت تمام خدماتی که به فوتبال ایران کرده است.قلعه نویی امسال هم در کنار بنگر، نوری و ادینهو و سایر نفراتی که از قبل در تیم مانده اند، تیمی مدعی را ساخته است. علاوه بر تمام این ها آینده دار ترین دروازه بان فوتبال ایران را در اختیار دارد. تمرکز بالایی از بازیکنان با کیفیت در این تیم وجود دارد. مطمئنم تماشاگران حاضر در زمین و تماشاگرانی که از تلویزیون بازی را می بینند بازی زیبایی را می بینند.
سرمربی پرسپولیس درباره اینکه ملی پوشان را تا روز چهارشنبه در اختیار نداشته است گفت: به دنبال توجیه خستگی بازیکنان، مصدومیت بازیکنان و شرایط زمین نیستم. گولچ و امیری در تیم ما حضور ندارند. با این حال بی صبرانه به انتظار بازی فردا هستیم. خودتان بهتر می دانید چه رقابت شدیدی بین این دو تیم وجود دارد.
وی خاطرنشان کرد: من به این فکر نمی کنم که چه کسی را دارم و چه کسی را ندارم. وقتی تیم را بستیم به تمام مسایل فکر کردیم. الان 3 مهاجم داریم و طبیعی است که تغییری در اهداف خود نخواهیم داد.
برانکو تصریح کرد: متاسفانه هواداران زیادی در بازی فردا حضور ندارند. اگر در استادیوم اصلی شهر بازی می کردیم ورزشگاه پر می شد. تمام تلاشمان به خاطر هواداران است. در بدو ورود به فرودگاه با استقبال باشکوهی روبه رو شدیم. ما فردا مقابل دوست ورزشی خود بازی می کنیم. وقتی بازی شروع شود دوستی کنار می رود و نبردی واقعی خواهیم داشت. اما دوستی زیباترین بخش ورزش است که هم قبل از بازی و هم بعد از بازی حاکم است. به همین خاطر خوشحال هستیم.
وی افزود: دوستی و همکاری من و قلعه نویی ادامه می یابد. به چنین ارتباطی افتخار می کنم. من 15 سال است که با قلعه نویی ارتباط دارم و به دوستی با تمام مربیان ایرانی افتخار می کنم. زمین برای ما همانی است که برای تراکتور است و تنها مساله ناراحت کننده تعداد کم تماشاگران است. هواداران دو تیم با دسته گل این جا آمده بودند و لازم است از کانون هواداران دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی تشکر کنم.
وی تصریح کرد: بازیکنان در هر بازی مهمترین مهره هستند و کار اصلی را آن ها انجام خواهند داد. تمام تلاششان را این بازیکنان کرده اند که سبب شده در هر بازی پرسپولیس 70-60 هزار نفر بیایند. ما مربیان به ان ها تلاش می کنیم که با علاقه بیشتری به ورزشگاه بیایند و در هر بازی تعداد بیشتری در استادیوم حضور یابند
سرمربی پرسپولیس در ارتباط با شرایط تعطیلات لیگ افزود: درباره تعطیلات لیگ نیازی نیست که صحبتی کنیم. طبیعتا برای بازی ما خوب نیست زیرا نمی توانیم فرم خود را حفظ کنیم. همه ما این جا هستیم و همه آرزو داریم و علاقه داریم که تیم ملی نتایج خوبی گرفته و به جام جهانی صعود کند.
وی در ارتباط با بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس گفت: رضاییان بازیکن پرسپولیس است. وی کاندیدای بازی فردای ما است. سایر نفرات هم تلاش زیادی برای موفقیت تیم ملی می کنند. بارها اعلام کرده ام که روی اسامی تاکید ندارم و درباره اسامی صحبت نمی کنم. خوشحالم که این همه بازیکن داریم که به تیم ملی کمک کنند.
برانکو درباره هواداران پرسپولیس و انتظارات آن ها اذعان داشت: پرسپولیس 40 میلیون هوادار دارد و همیشه تلاش می کند برای رضایت هواداران خود، زیبا و تهاجمی بازی کند. آن چه زیباست این مساله است که هواداران هم می دانند این همیشه کار آسانی نیست و به همین خاطر همیشه در کنار ما هستند حتی در زمان باخت. بازیکنان هم تمام توانایی خود را در زمین اجرا می کنند. سال گذشته را به یاد بیاورید. در 4 هفته نخست فقط یک امتیاز داشتیم اما هواداران از ما حمایت کردند و بازیکنان هم این را درک کردند. حالا در 26 هفته تنها یک بازی را باخته ایم. فردا دربی بسیار جذابی در انتظار ما است و همه امیدواریم از یک بازی زیبا لذت ببریم.


نظرات

در صورتی که تمایل به ارسال نظر دارید می بایست ابتدا عضو شوید و در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید با حساب کاربری خود وارد شوید.

اگه عاشق فوتبالی، همین الان بیا و تیمت رو تشکیل بده و جایزه برنده شو!!

فرصت رو از دست نده، همین الان تیمت رو بچین و از بهترین فوتبال فانتزی ایران همراه با 2 لیگ دیگر مطرح دنیا لذت ببر.