• گروه: لیگ برتر
  • تاریخ درج: چهار شنبه 17 آذر 1395 ساعت 12:31

استقلال کوتاه نمی‌آید؛ تراکتور فقط 10 درصد!

معمولا هر وقت تراکتورسازی تبریز برای بازی با تیم‌های استقلال یا پرسپولیس به تهران می‌آید بحث سهمیه هواداران این تیم از ورزشگاه آزادی مطرح می‌شود.

این در حالیست که در این باره قانون روشنی وجود دارد.طبق قانون 10 درصد از ظرفیت ورزشگاه در اختیار هواداران میهمان قرار می‌گیرد. اما هر بار این مساله حاشیه ساز می‌شود. در سال‌های گذشته پیش آمده بود که با توافق دو طرف سهمیه بیشتری در اختیار هواداران تراکتور قرار می‌گرفت. اما انگار این بار استقلالی‌ها قرار نیست کوتاه بیایند.
نصرالله عبداللهی سرپرست استقلال در این باره به ایران ورزشی گفت: «استقلال میزبان است و طبق قانون باید 90 درصد از صندلی‌های ورزشگاه آزادی در اختیار میزبان قرار بگیرد. اگر آیین‌نامه سازمان لیگ را مطالعه کنید می‌بینید که فقط برای بازی استقلال و پرسپولیس سازمان لیگ اعلام کرده که تقسیم بندی صندلی‌های ورزشگاه باید نصف به نصف باشد. درباره این بازی هم قانون همه چیز را گفته است. سازمان لیگ کارش را بلد است و در این باره تضمین لازم را به باشگاه استقلال داده و اجازه نمی‌دهد بیش از 10 درصد از فضای ورزشگاه در اختیار تیم میهمان قرار بگیرد. هیچ مشکلی در این باره وجود ندارد.»


نظرات

در صورتی که تمایل به ارسال نظر دارید می بایست ابتدا عضو شوید و در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید با حساب کاربری خود وارد شوید.

داغ ترین اخبار

برچسب های خبر

اگه عاشق فوتبالی، همین الان بیا و تیمت رو تشکیل بده و جایزه برنده شو!!

فرصت رو از دست نده، همین الان تیمت رو بچین و از بهترین فوتبال فانتزی ایران همراه با 2 لیگ دیگر مطرح دنیا لذت ببر.