• گروه: لیگ برتر
  • تاریخ درج: دو شنبه 25 اردیبهشت 1396 ساعت 10:00

رجب‌زاده: ذوب‌آهن همیشه اولویت من است

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن تأکید کرد که ماندن در این تیم اولویت او برای فصل آینده است.

مهدی رجب زاده در پاسخ به این پرسش که آیا عملکرد ذوب آهن در فصل گذشته قابل دفاع بوده است یا خیر، گفت: ما دو فصل پیش ششم شدیم و در فصلی که گذشت در جایگاه چهارم قرار گرفتیم. شاید برخی با نظر من مخالف باشند، ولی امسال می‌توانستیم بهتر نتیجه بگیریم و مقام چهارمی کمترین چیزی بود که به آن رسیدیم. ما می‌توانستیم در جام حذفی قهرمان شده و در لیگ قهرمانان آسیا هم صعود کنیم.

وی درباره اینکه چرا ذوب‌آهن نتوانست در حد انتظار نتیجه بگیرد، تأکید کرد: من معتقدم در این زمینه باید کارشناسان صحبت کنند. من بازیکن تیم هستم و نباید تیم خودم را نقد کنم.

رجب‌زاده در واکنش به اینکه گفته می‌شد برخی بازیکنان با مجتبی حسینی دچار اختلاف شده بودند، اظهار داشت: در هر تیمی ممکن است برخی مسائل ایجاد شود. اصلاً اختلاف‌نظر در هر باشگاهی وجود دارد. البته همه ما این را یاد گرفته‌ایم که منافع ذوب‌آهن و موفقیت این تیم از همه چیز مهم‌تر است.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن از تمایل خود برای ادامه حضور در این تیم یاد کرد و گفت: من قصد دارم فصل آینده همه بازی کنم، ولی قراردادم با ذوب‌آهن به پایان رسیده است. فکر می‌کنم اگر سرمربی فصل بعد ذوب‌آهن انتخاب شود تکلیف بازیکنان مشخص خواهد شد. ذوب‌آهن همیشه برای من در اولویت قرار دارد و اگر شرایط مناسب بود دوست دارم دوباره برای این تیم بازی کنم.


نظرات

در صورتی که تمایل به ارسال نظر دارید می بایست ابتدا عضو شوید و در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید با حساب کاربری خود وارد شوید.

اگه عاشق فوتبالی، همین الان بیا و تیمت رو تشکیل بده و جایزه برنده شو!!

فرصت رو از دست نده، همین الان تیمت رو بچین و از بهترین فوتبال فانتزی ایران همراه با 2 لیگ دیگر مطرح دنیا لذت ببر.